banes me qera

Jepet me qera nga: Fetah 30 Mar 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: mahalla e muhaxherve
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera nje dhom gjumi nje dhom e dites me kuzhin,wc dhe terrasa e madhe..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim