banes me qera

Jepet me qera nga: berat 19 Pri 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera banesa gjendet mrapa AAK te lokalet e Llesnes.
Banesa leshohet vetem per familjar dhe gjendet ne katin e katert.
Banesa ka kete perberje:
-Dhome gjumi
-Sallon
-Kuzhin ndaras nga salloni ku edhe ka nje shtrat ne kuzhine,
-Banjo
-Shpajz
-Teras.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim