banes me qira

Jepet me qera nga: Lirik 16 Tet 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira
Banesa ka nje dhome gjumi
Nje sallon se bashku me kuzhine
Nje banjo dhe ballkonin
Gjendet ne lagjen Velania tek ndertesa 10 katshe

Per me shume informata na kontaktoni ne 044 724 365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim