banes me qira afer santes

Jepet me qera nga: mehdi 27 Gsh 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: dardani afer santes
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
banes me qira ne dardani afer santes. eshte komplet e mobiluar dhe e renovuar. qmimi sipas marreveshjes. kontaktoni ne 044 151 201
Banesa ka:
2 dhoma te fjtejes
1 salon dhe kuzhin se bashku
1 banko
1 koridor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim