banes me qira lagja e spitalit

Jepet me qera nga: gashi 31 Tet 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: lagja e spitalit
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banes ne lagjen e spitalit perafersisht 70m2
renditja ;saloni dhe kuzhina kan balkonin e vet ,banjo e perbashket me wc, dhoma ka balkonin e vet ,
e mobiluar .
Afer Eulex , shitoret jan afer foshnjorja , dentisti barnatorja edhe spitali ne der te shpis
qmimi 190 euro
na kontaktoni //044241446 // 044163442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim