banes me qira nartel

Jepet me qera nga: Perparim 02 Sht 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qira te narteli emshir 100m larg stacionit kryesor prishtin banesa esht ne kat te par posedon taras koridor banjo kuzhin dhom gjumi sallon banesa ka roje 24 or kamera 24 or dhe uj dhe rrym ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim