banes me qira ne dardani afer santes

Jepet me qera nga: mehdi 27 Gsh 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: dardani afer santes
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
banesa eshte ne katin perdhese komplet e mobiluar dhe e renovuar. qmimi sipas marrveshjes. kontaktoni ne 044 151 201. banesa ka kete renditje:
1 kuzhin me salon se bashku
2 dhoma te fjetjes
1 banjo
1 koridor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim