banes me qira ne dardani afer santes

Jepet me qera nga: mehdi 27 Gsh 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: dardani afer santes
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
banesa ipet me qira ne dardani afer santes. Komplet e mbiluar dhe e renovuar. Qmimi sipas marreveshjes. kontaktoni ne 044 151 201 Bnesa ka kete renditje;
2 dhoma te gjumit
1 banjo
1 salon dhe kuzhin se bashku
1 koridor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim