Banes me qira ne Emshir

Jepet me qera nga: smart Dje 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Emhir, e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 4-te, lift funksional, 80m2
Banesa posedon:
► dhome dite me kuzhine,
► Dy dhoma gjumi,
► banjo
► ballkon
► koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
044/ 393-777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim