banes me qira per veprimtari te ndryshme

Jepet me qera nga: Bashkim 21 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Perandori Justinian sol.I.ban.nr.4
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qira nga dt.1.04. në mes Posta 3 dhe Raifaizen bank mbi kafitrerinë Agoli kati i I.banesa nr.4. e përshtatshme për zyre, agjension, ordinancë etj. tani punon kurs i gjuhëve të huaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim