banes me qira te qafa

Jepet me qera nga: fitim 24 Mar 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
banesa gjindet te pandora kati i4tert posedon liftin dhe asht e mobilume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim