banes me qira zona lindjes afer ambullantes kati 2

Jepet me qera nga: besim 11 Tet 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: dy dhoma gjumi sallon kuzhin ballkon
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
banes me qira zona lindjes afer ambullantes lagja e presidences .... ka dy dhoma gjymi salllon kuzhin ballkon dy banjo e mobiluar me nzemje qendrore gjitha kushtet e mira ... qmimi 300 ero ne ket qmim perfshihet edhe nzemjet nuk ka nevoj me paku nzemje paguj un ok per ma
shum kontakto ne 044 185 153 dhe 044341 883
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim