banes me qira

Jepet me qera nga: bekim 08 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: lagja e spitalit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
banes e re perafersisht 60m2 ;kati i par , e mobiluar
dhome dite me terras dhe kuzhin e hapur,
dhome fjetje me terras ,
afer jan furra e bukes , piceria ,shitore supermarket , dentisti , rrobaqepsja, barnatore , foshnjorja per femij te vegjel, si dhe autobusi .
mundeni te na kontaktoni tel; 044241446
email; b.gashi@sfr.fr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim