banes me qira

Jepet me qera nga: y.m 26 Tet 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojm banes me qira ka dy dhoma,sallon,kuzhin, koridori dhe nje banjo, ne katin e 5.Banesa gjindet te lagjja Mati1.Cmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim