banes me qira

Jepet me qera nga: flamur 26 Mar 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen e re me qira.Banesa gjindet ne rrugen Mati 1 afer Qelsi Point.Ka dhom dite dhom gjumi kuzhin dhe teras te madhe.Eshte ne katin e 6 lifti punon i rregullt.Eshte shum e pershtatshme ,per informata te matutje

shme kontaktoni ne nr tel 044360800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim