banes me qira

Jepet me qera nga: selman 03 Pri 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: bregu i diellit, bll.VII, hy.2, nr.16
Sipërfaqe: 42 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira nje dhome + kuzhina, shpajz,banjo dhe dy terasa.Komplet e mobiluar, me parking.Adresa Bregun e Diellit, Bll.VII. hy2, sip.40m2. Nr. 044/115-570.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim