banes me qirah

Jepet me qera nga: Pronari 16 Sht 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qirah per familje ose edhe per student ne Dardani perball stacionit te autobusave. Banesa eshte ne katin e trete dhe ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin ndaras...per me shume kontaktoni ne tel 044 582682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim