banes ne kurriz me qira

Jepet me qera nga: faik 21 Tet 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: dardani
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 100m2 dhe 100m2 teras dhe tjetra 70m2 ne kurriz qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim