banes

Jepet me qera nga: Argjent 03 Jan 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Leshioj banesen me qera , banesa gjindet afer parkut te qytetit te Life style Fitness 100 metra me lart .. i ka dy dhoma gjumi dhe salloni me kuzhin + ballkon , eshte ne katin e 5 . Uji nuk ndalet pasi ka rezervar ! Cmimi 200 euro per 4 veta ndersa per 5 veta 225 euro ..
Viber - +381637076505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim