banes

Jepet me qera nga: Nadalina 15 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira e cila gjindet te ambasada e zvicres posedon 2 dhoma gjumi-sallon te madh- kuzhin ndaras-banjo-wc - koridor - 2ballkone - kati i 3te me ashensor leshohet per nderkomptar ndertim i ri dhe garazh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim