banesa

Jepet me qera nga: agron 14 Sht 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
ipet banesa me qera te posta kryesore banesa posedon dhome gjumi, sallon banjo kuzhin me komplet pajisjet e nje banese dhe me gjith invertare .perparesi kan familjaret serioz.ose studentat.pranojm oferta serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim