banesa

Jepet me qera nga: Amet 10 Tet 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Lagja e Spitalit , esht ndertes e re gjitha mobiljet jan te reja . Banesa esht e pershtatshme per familjar si dhe per studenta qe vijojn ligjeratat ne fakulltetin teknik dhe atë te mjeksis .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim