Banesa dy dhomshe me qira në kompleksin “QAFA”

Jepet me qera nga: Salim 08 Qer 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lokalet e vogal, Kompleski Qafa
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne kompleksin "Qafa" në qendër të Prishtinës në katin e tretë. Banesa është e mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme për jetesë (frigorifer, shporet elektrik, lavatriqe, thithëse elektrike dhe televizor). Banesa ka një dhomë gjumi (me dy krevata te shtrire), një dhome të ndejës (me dy kauqa qe mund te shtrihen) dhe një kuzhinë të ndarë (ku gjendet edhe tavolina e bukes). Qiramarrësi paguan vetëm faturën e rrymës dhe të ngrohjes qendrore. Depozitimi në avancë në vlerën prej 150€ është i domosdoshëm.
Vërejtjeje: Banesa lëshohet drejtpërdrejtë nga pronari dhe jo nëpërmjet ndërmjetësuesve apo kompanive të patundshmërive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim