banesa e leshuar nga"Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 12 Tet 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Slloveni esportit
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qira e cila ka 45m2 te ish Sllovena esport,afer parkut te qytetit.Ka nje kuzhin, nje banjo,dhe nje terase.Eshte e mobiluar dhe ka nxehje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim