banesa leshohet me qira 120 euro

Jepet me qera nga: Beqir 13 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 42 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet me qira ne lagjenDodona,
prane shkolles fillore Gjergj Fishta.
Banesa ka dhome te ndejes me kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe banjo.
Banesa eshte e mobiluar teresisht.
qmimi i qiras 120 euto per banor me familje.
Tel. ; 044 163 594 Per banor me familje qiraja zbret ne 120 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim