banesa leshohet me qira

Jepet me qera nga: Beqir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet me qira ne lagjenDodona,
prane shkolles fillore Gjergj Fishta.
Banesa ka dhome te ndejes me kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe banjo.
Banesa eshte e mobiluar teresisht.
qmimi i qiras 150 euro.
Tel. 044 163 594 Per banor me familje qiraja zbret ne 120 euro.044 163594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim