banesa leshohet nga"Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qira ne lagjen 'Dardania',afer shkolles se Dardanis.Objekti eshte i ri dhe ka kushte shum te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim