banesa me qera 105 m2 300 euro

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Dega 24 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: afer Qafes
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Dupleks
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen afer lagjes Qafa, banesa ka 2 dhoma gjumi, dhom dite, plus dhome me kuzhine dhe trapezari te bukes, shpajz 2 ballkona, e mobiluar shum bukur kati i 4-ert,
ashensori punon, pamjen nga te dy anet
tel viber 0038649472770
ose 0685070813
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim