banesa me qera te komuna e re

Jepet me qera nga: kastriot 13 Nën 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: dragodan
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet perball meredianit eshte 68m2 e mobiluar.
Ka nje dhome gjumi , dhoma dites me kuzhine banjo shpaiz dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim