banesa me qera

Jepet me qera nga: atdhe 09 Sht 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesën me qera e cila gjendet ne lagjen "Dardania" sipër minimarketit "Marsi" . Banesa posedon 56m2: dhomën e pritjes, dhomën e fjetjes, kuzhinën, një banjo si dhe dy ballkone(e mobiluar).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim