banesa me qera

Jepet me qera nga: kastriot 12 Nën 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: dragodan
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne dragodan perball meredianit.eshte e mobiluar
Banesa ka nje dhom gjumi .dhoma dites me.kuzhine banjo shpaiz dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim