banesa me qera

Jepet me qera nga: kastriot 14 Nën 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: dragodan te komuna e re
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti.eshte e mobiluar
Ka dy dhoma gjumi .dhoma dites me kuzhine shpaiz, banjo dhe wc ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim