banesa me qera

Jepet me qera nga: ozi 02 Tet 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: banes
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepi banesen me qera banesa osht ne lagjen dragodan te komuna e re banesa osht katin e katert 60m k banese ika nje dhom gjumi nji salon me kuzhin dhe koridor ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim