banesa me qira

Jepet me qera nga: Banesa 15 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga Bajram Kelmendi
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne qender te Prishtines.Banesa ndodhet ne rrugen Bajram Kelmendi. GJendet ne katin e 6,ka dy dhoma gjumi,sallon me kuzhin(kuzhina eshte e kompletuar),banjo,koridor dhe ballkon.E pa mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim