banesa perdhese me qirra

Jepet me qera nga: Art 7 12 Tet 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
banesa perdhese me qirra

eshte e mobiluar, munde te qendrojn deri ne dy veta
permban nje dhome dhe WC

qmimi eshte fiks, per me shum kontaktoni ne 049 179 338
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim