banesa

Jepet me qera nga: arber 13 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.bajram bahtiri
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshohen dy banesa me qera ne rrugen bajram bahtiri te xhamia e llapit ,banesat jane te mobiluara (tre dhomshe) ,njera ne katin e pare dhe njera katin e katert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim