Banesë me qira te qafa mrapa Qebaptores Gajkova

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Dje 14:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet Banes me qira në lagjen qafa mrapa qebaptores Gjakova, ka hapsirë prej 66m2 gjendet në katin e dytë me pamje nga lindja posedon dy ashensor ka mirëmbajtje të ndërteses dhe vëzhgim nga kamerat.
VËREJTJE: Banesa lirohet nga data 01 Korrik 2019.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dhomë Gjumi
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon

Cmimi 300€
Kodi A77

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim