banese 3 dhomshe e mobiluar te rruga B, Mati 1

Jepet me qera nga: ymer salihu 26 Pri 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga B , MATI 1
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Pershendetje,

Banesa gjendet ne rrugen B, Mati 1 dhe eshte komplet e mobiluar siq mund ta shifni edhe ne foto.
posedon sallonin me kuzhin, ballkonin, banjon si dhe dy dhoma te gjumit.
Banesa leshohet per periudhe afategjate dhe cmimi i fundit eshte 250 eur ne muaj.
Te interesuarit mund ta shofin per cdo dite kurse banesa do te lirohet pas dates 25 Prill 2016.
Tel per kontakt 049-733-565 dhe 044-133492
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim