banese afer Restoran Liburnia

Jepet me qera nga: Fisnik 04 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: afer Restoran Liburnia
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira banesa afer komunes se vjeter ne Prishtine, banesa eshte e re me mobile te reja.
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 dhome e ndejes me kuzhine
2 ballkona
1 banjo dhe
1 shpajz

Banesa eshte e sapomobiluar me te gjitha mobilet e reja dhe gjindet ne katin e IV.
Banesa gjindet afer restoran Liburnia apo perball komunes se vjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim