banese me qera. E mobiluar

Jepet me qera nga: Osman 10 Gsh 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine, Ulpiana, te konviktet e studentave
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera, banesen me dy dhoma gjumi dhe nje qendrim ditor. Preferoj familjar. Banesa eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim