banese me qera.

Jepet me qera nga: nusret 20 Jan 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: banese me qera ne kalabri kati i pare e mobiluare.
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne kalabri afer,UBT ka dy dhoma e kuzhinen,eshte komplete dhe me garazhe per makine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim