banese me qera ne B.e Diellit

Jepet me qera nga: Bekim 29 Sht 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: enver maloku 100
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne B.Diellit afer furres "Qerimi" 1.
banesa ka nje dhome te ndejes me kuzhine, dhomen e fjetjes, koridori dhe banjoja. banesa eshe e mobiluar dhe posedon te gjitha pajisjet per kuzhine, eshte me nxemje qendrore dhe per nxemje nuk paguani asgje shtese.

044/ 233 559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim