banese me qera

Jepet me qera nga: valbona 26 Tet 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: arbei komuna e re
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
banesa gjendet ne arberi te komuna e re perball maxi dhe restorant sirena.Banesa posedon dhome dite me kuzhine,dhomen e fjetjes,banjo,koridor dhe ballkon.Banesa eshte e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim