banese me qera

Jepet me qera nga: valbona 27 Tet 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: arberi te komuna e re
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera ne arberi te komuna e re.banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje dhome dite me kuzhine,dhome gjumi,banjo,koridor dhe teras eshte ideale per qift.banesa eshte ne katin e dyte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim