banese me qera

Jepet me qera nga: Valbona 10 Nën 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi komuna e re
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qera ne arberi komuna e re. Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e dyte.Banesa posedon dhome dite me kuzhine,dhome fjetje,banjo,koridor dhe teras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim