banese me qera

Jepet me qera nga: valbona 16 Nën 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: arberi
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera ne arberi afer komunes se re.Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:dhome dite me kuzhine,dhome gjumi,banjo,ballkon,dhe koridor.Eshte e pershtatshme per qift
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim