banese me qera

Jepet me qera nga: besjana bekteshi 06 Jan 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banes me qera per 4 Studente (femra ). Banesa gjendet perballe santes afeer Raifaisenbank, Banesa posedon 4 dhoma gjumi, Kuzhinen, dhomen e ndejes dhe banjon. Pagesa mujore eshte 50 euro per person plus Shpenzimet mujore. Te interesuarat te lajmrohen ne nr 045 557 530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim