banese me qira

Jepet me qera nga: bleron 26 Sht 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj me qira banesen ne bregun e diellit te posta e vogel ne katin e 4 1 dhom kuzhin dhe banjo etj qmimi 150 tel 049902835
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim