banese me qira 90m2

Jepet me qera nga: f.a 04 Pri 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira 90m2 ne b.e diellit,kati i pare, komplet e mibiluar.Posedon:sallon,dy dhoma te gjumit,banjo dhe dy ballkona.
tel.044330770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim