Banese me qira në lagjen Emshir kompleksi Fitorja

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 21:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir/Kalabri
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet Banesa me qira në lagjen Emshir tek kompleksi Fitorja, banesa ka hapsirë prej 60m2 dhe gjendet në katin e 6 me lift funksional.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dhomë gjumi
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon

Cmimi 200€
Kodi A58

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim